Aplikacja Bosch EasyRemote
Mobilne sterowanie systemem ogrzewania

Innowacyjna aplikacja, która umożliwia mobilne sterowanie systemem ogrzewania za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja zapewnia bezpośredni dostęp do wszystkich ważnych ustawień systemu grzewczego, a przy tym jest łatwa, wygodna i intuicyjna w obsłudze. Aplikacja jest bezpłatna i zapewnia nie tylko większy komfort ale również przyczynia się do oszczędzania energii.

  • Zdalny dostęp przy użyciu smartfona lub tabletu, dzięki szerokiemu zakresowi funkcji zapewniających zdalne sterowanie systemem grzewczym. Jedynym warunkiem jest dostęp do internetu, WiFi


  • Łatwa obsługa: dotykowy ekran i intuicyjna nawigacja


  • Doskonałe bezpieczeństwo: dostęp chroniony podwójnym hasłem


  • Większa wygoda, liczne funkcje, możliwości dostępu z dowolnego miejsca na świecie


  • Szybka i intuicyjna instalacja – tylko kilka podstawowych kroków

Wyobraź sobie: wychodzisz z pracy, a w domu czeka już na Ciebie przytulna i ciepła atmosfera, ponieważ w drodze powrotnej wysłałeś ze swojego smartfona lub tabletu odpowiednie polecenie do systemu grzewczego. Dzięki aplikacji Bosch EasyRemote nie tylko Ty, ale również Twoja rodzina może cieszyć się „mobilnym ciepłem”. Aplikacja umożliwia komunikację on-line z automatyką sterującą gazowym kotłem kondensacyjnym i obiegami grzewczymi, czyli możliwość swobodnego programowania żądanej temperatury wewnątrz pomieszczeń oraz trybu pracy ogrzewania z dowolnego miejsca na świecie.

Aplikacja daje kompleksowy przegląd pracy systemu i temperatur panujących w instalacji. Dzięki takiej analizie można zweryfikować wartości uzysku solarnego, temperatury panującej na zewnątrz i temperatur osiąganych wewnątrz budynku w określonym okresie czasu. Zarówno dla użytkownika jak i dla specjalisty są to niezwykle cenne wskazówki w zakresie oszczędności energii.

This is a sample text. You can click on it to edit it inline or open the element options to access additional options for this element.

Potrzeba zaledwie kilku elementów

To proste: aby móc korzystać z aplikacji Bosch EasyRemote wystarczy posiadać kocioł marki Junkers-Bosch wyposażony w automatykę Bosch Heatronic 3, 3.5 lub 4 współpracującą z regulatorem Fx lub Cx, internetowy moduł komunikacyjny MB-LAN2 lub MB LANi, smartfon/tablet oraz aplikację Bosch EasyRemote.

W przypadku urządzeń ze zintegrowanym złączem IP dodatkowe moduły nie są wymagane.

Facebook Twitter Instagram Youtube
TOP